KPS wygrywa … mimo wszystko :-)

25 marca 2018 r. w Stalowej Woli zainaugurowany został cykl eliminacji wojewódzkich Mistrzostw Polski w Pice Siatkowej w kategoriach wiekowych U11 i U12. 

W każdej z tych kategorii Nowa Dęba reprezentowany po dwa zespoły Klubu Piki Siatkowej. Mimo trzymiesięcznej, przymusowej przerwy w rozgrywkach, (lecz nie w treningach) zawodniczki nasze udowodniły, że są w stanie wygra z każdym i żadne trudności nie stanowi dla nich najmniejszej przeszkody. W przestrzeni całego turnieju rozegraliśmy zwycięskie mecze z drużynami z Zaleszan, Stalowej Woli, Rzeszowa i Mielca. Małe problemy zawodniczki nasze napotkały na swojej drodze tylko w wygranym, finałowym meczu z UKS Szóstka Mielec. Wygrana w tym turnieju to pierwszy i bardzo ważny krok na drodze do turnieju finałowego wojewódzkich eliminacji Mistrzostw Polski 2018. Zwycięski zespół gra w składzie: Emilia Durlak, Natalia Trawiska, Klaudia Noga, Wiktoria Gurdak – trener Jacek Szpunar

W turnieju tym uczestniczyliśmy dziki środkom własnym, które stanowi nasz wkład do konkursu na rozwój sportu na terenie Miasta Nowa Dba, które mamy możliwość pozyskać z budżetu naszej Gminy.

 

 

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Mecze. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.