KPS 2015

Klub Piłki Siatkowej w 2015 roku realizował swoje zadania statutowe między innymi dzięki środkom finansowym z Gminy Nowa Dęba w wysokości 62 tys. zł pozyskanym w ramach konkursu:
„Realizacja przedsięwzięć służących rozwojowi sportu na terenie miasta Nowa Dęba”.
Dzięki temu mogliśmy zorganizować zajęcia treningowe dla dziewcząt i chłopców w wieku od 4. klasy szkoły podstawowej do 3. kl. szkoły ponadgimnazjalnej. Zawodniczki i zawodnicy trenujący w KPS uczestniczyli również w meczach i turniejach w Nowej Dębie oraz wyjazdowych na terenie województw: podkarpackiego i świętokrzyskiego. Startowaliśmy w rozgrywkach podkarpackiej ligi juniorek, kadetek i młodziczek oraz w rozgrywkach Kinder+Sport Puchar Polski dla dzieci w wieku szkoły podstawowej. W 2015 roku w różnych formach szkolenia, zajęć sportowych lub turniejów skupiliśmy ok. 90 zawodników i zawodniczek.
Pomoc ze strony nowodębskich firm
W grudniu 2015 r. Nowodębska Spółdzielnia Mieszkaniowa ufundowała dla wszystkich zawodniczek Klubu prezent świąteczno-noworoczny. Był to zestaw ponad 100 koszulek treningowych o wartości 1100 zł.

 

Współpraca z Gminą przy realizacji inwestycji.
Przedstawiciel Klubu Piłki Siatkowej w osobie wiceprezesa pełniącego również funkcję wiceprzewodniczącego Rady Miasta czynie uczestniczył w projektowaniu hali sportowej budowanej przy Szkole Podstawowej Nr 2 oraz w opracowywaniu specyfikacji wyposażenia tego obiektu, systemu trybuny składanej oraz konfiguracji boisk na wykładzinie sportowej. W ramach swoich kompetencji uczestniczył w cotygodniowych radach budowy hali.

Klub Piłki Siatkowej ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO
To kolejny rok w historii działalności naszego klubu mogliśmy występować o tzw. 1% podatku z racji zarejestrowania KPS w Krajowym Rejestrze Sądowym jako Organizacji Pożytku Publicznego. Miło nam poinformować, że przede wszystkim dzięki mieszkańcom naszego miasta udało się nam zebrać kwotę 2591,00 zł. Jednocześnie informujemy, że KPS jest organizacją typu Non-Profit. Oznacza to, że 100% pozyskiwanych środków skierowana jest na organizację zajęć treningowych, startów w zawodach oraz sprzęt sportowy dla dzieci i młodzieży.
Dziękujemy naszym dotychczasowym darczyńcom, a sympatyków piłki siatkowej prosimy nie zapominać o najmłodszych mieszkańcach Nowej Dęby przy najbliższych rozliczeniach podatkowych podając w swoim rozliczeniu nr KRS 0000407460

Więcej o klubie na stronie: www.kpsnowadeba.pl
Nasze działania mogły być realizowane dzięki wsparciu i współpracy z:
– Gminą Nowa Dęba
– Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej
– Dyrekcją Zespołu Szkół Nr 1 w Nowej Dębie
– Dyrekcją Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nowej Dębie
– Podkarpackim Wojewódzkim Związkiem Piłki Siatkowej w Rzeszowie
– Podkarpackim Wojewódzkim Szkolnym Związkiem Sportowym w Rzeszowie

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wiadomości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.