KPS wygrywa na wszystkich frontach – bardzo dobry początek jesieni.

30 września 2018 r. w salach sportowych Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nowej Dębie odbyły się 4 turnieje piłki siatkowej i minisiatkówki. Jednym z nich był turniej rozgrywany w ramach Podkarpackiej Ligi Młodziczek, w którym znakomicie spisała się drużyna nowodębskiego klubu. Podopieczne trenera Jacka Szpunara podejmowały w swojej hali zespoły KPS SMS Szóstka Mielec, UKS Niwa Niwiska oraz UKS Zaleszany. W turnieju rozegrano 4 spotkania, w których jedynym zespołem kończącym turniej bez straty seta była drużyna KPS Nowa Dęba. W rozegranych czterech spotkaniach padły następujące wyniki:
KPS Nowa Dęba – UKS Niwa Niwiska 2:0 (11;13)
UKS SMS Szóstka Mielec – UKS Niwa Niwiska 0:2 (19;23)
UKS SMS Szóstka Mielec – UKS Zaleszany 2:0 (16;14)
KPS Nowa Dęba – UKS Zaleszany 2:0 (14;17)
Drużyna KPS występowała w składzie: Natalia Trawińska, Julia Burlikowska, Emilia Durlak, Roksana Paszta, Gabriela Zalińska, Fabiana Pluta, Weronika Buras, Wiktoria Kieraga, Wiktoria Gurdak, Oliwia Karp.
Równolegle z młodziczkami rywalizowały drużyny minisiaktówki prowadzone przez Urszulę Nowak i Adama Szpunara. Wzorem starszych koleżanek zwyciężyły we wszystkich rozgrywanych kategoriach: U-10, U-11 i U-12.
Zawodniczki Klubu Piłki Siatkowej uczestniczą w rozgrywkach dzięki środkom finansowym pozyskanym z budżetu Gminy Nowa Dęba przeznaczonym na rozwój sportu na terenie miasta.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Mecze. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.