Siatkarski weekend nowodębskich zespołów

W dniach 19-20 października 2019 r. zawodniczki Klubu Piłki Siatkowej uczestniczyły w dwóch turniejach podkarpackich lig piłki siatkowej dziewcząt.
W sobotę wyjechały na turniej do Dębicy, gdzie zespół kadetek zmierzył się z drużynami MKS SAN-Pajda Jarosław oraz DAS Kępa Dębica. Mecz z rok starszym zespołem z Jarosławia zakończył się porażką 1:2, ale za to po zaciętej walce, gdzie w tie breaku zawodniczki nasze uległy przeciwniczkom 15:17. Drugi mecz rozegrany został zaraz po pierwszym i wynik jego to już skutek zmęczenia meczem poprzednim. Drużyna nasza uległa gospodyniom 0:2.

W zespole kadetek grały: Emilia Durlak, Natalia Trawińska, Gabriela Zalińska, Roksana Paszta, Wiktoria Kozłowska, Klaudia Noga, Julia Czerwiec, Julia Burlikowska, Julia Rozmus, Wiktoria Kieraga, Wiktoria Gurdak, Weronika Buras.

W niedzielę większość zawodniczek z zespołu kadetek będąc jeszcze w wieku młodziczek ( zawodniczki 2 lata młodsze) rozegrało turniej w swojej kategorii wiekowej i tu już nie pozostawiły wątpliwości kto na boisku jest lepszy. Pierwszy mecz z zespołem Zaleszan wygrały 2:0 (7;23) natomiast w drugim pokonały zespół z Dębicy także 2:0 (9;17).

Drużyna młodziczek grała w składzie: Emilia Durlak, Natalia Trawińska, Julia Burlikowska, Wiktoria Gurdak, Weronika Buras, Oliwia Karp, Aleksandra Wolwowicz, Trela Anna Szpala Julia, Skura Emilia, Mazur Wiktoria, Jastrzębska Aleksandra, Jadach Marlena.

Drużyny Klubu Piłki Siatkowej uczestniczą w rozgrywkach dzięki środkom pozyskanym z Gminy Nowa Dęba w ramach zadania wspierającego rozwój sportu na terenie miasta Nowa Dęba.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Mecze. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.