Dwa cenne zwycięstwa młodziczek KPS w Mielcu

 

10 listopada 2019 r. w Mielcu rozegrany został kolejny turniej piłki siatkowej w ramach Podkarpackiej Ligi Młodziczek będącej wojewódzkimi eliminacjami Mistrzostw Polski w tej kategorii wiekowej. W turnieju tym wystąpiły drużyny: Stal SMS Mielec I, Stal SMS Mielec II, UKS Zaleszany oraz KPS Nowa Dęba. Na trudnym terenie rywalek bardzo dobrze spisał się zespół KPS, który wygrał dwa mecze bez straty seta. Pierwszy z zespołem Stal SMS Mielec I – 2:0 (20;21) oraz drugi z zespołem Stal SMS Mielec II – 2:0 ( 12;11). Podopieczne trenera Jacka Szpunara występowały w składzie: Emilia Durlak, Natalia Trawińska, Oliwia Karp, Wiktoria Gurdak, Julia Burlikowska, Klaudia Noga, Weronika Buras, Julia Szpala, Marlena Jadach.

Wyniki poszczególnych meczów:
Stal SMS Mielec – KPS Nowa Dęba 0:2 (20:25, 21:25, 0:0)
Stal SMS Mielec II – KPS Nowa Dęba 0:2 (12:25, 11:25, 0:0)
Stal SMS Mielec II – UKS Zaleszany 2:0 (25:22, 25:17, 0:0)
Stal SMS Mielec – UKS Zaleszany 2:0 (25:4, 25:10, 0:0)

Kolejne mecze naszej drużyny rozegrane zostaną 17 listopada 2019 r. w Stalowej Woli, gdzie przeciwniczkami zespołu KPS będą VEGA MOSiR Stalowa Wola oraz VEGA MOSiR Stalowa Wola II.

Drużyny Klubu Piłki Siatkowej uczestniczą w rozgrywkach dzięki środkom wyasygnowanym z budżetu Gminy Nowa Dęba na wspieranie sportu na terenie naszego miasta.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Mecze. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.