Kinder Joy of Moving 2021 w kategorii „czwórek”.

7 marca br. odbył się pierwszy eliminacyjny turniej Kinder Joj of Moving 2021 w Przemyślu. Zawodniczki KPS: Maja Bogdan, Nel Lis, Anna Przybyło, Maja Rębisz i Kinga Wit, startowały w kategorii czwórek. Do turnieju zgłosiło się 9 zespołów z Rzeszowa, Łańcuta, Przemyśla, Zaleszan i Nowej Dęby. W fazie grupowej dziewczęta miały do pokonania zawodniczki z Rzeszowa i Łańcuta. Należało wygrać dwa sety do 15 punktów. Zrobiły to w iście mistrzowski sposób, nie dając szans przeciwniczkom, wygrywając sety nawet do zera.

O wejście do półfinału zespół KPS spotkał się z II zespołem Rzeszowa, pokonując rywalki 2 : 0. Również półfinał należał do naszych zawodniczek, w którym KPS pokonał zawodniczki Przemyśla 2 : 0.

Podsumowaniem umiejętności i zdolności naszych siatkarek był finał turnieju, w którym zespół Zaleszan uległ 0 : 2.

Urszula Nowak

Ten wpis został opublikowany w kategorii Mecze. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.