Archiwum bloga

Kolejny zespół KPS Nowa Dęba w I lidze minisiatkówki Podkarpacia.

W sobotę 25 marca w hali sportowej SP 2 w Nowej Dębie odbył się kolejny turniej wojewódzki Kinder Joy of Moving (grupa północ). Zawody rozgrywane były w dwóch kategoriach wiekowych: U-11 „Trójki” oraz U-10 „ Dwójki”. W turnieju rozegranym w … Czytaj dalej

Więcej galerii | Możliwość komentowania Kolejny zespół KPS Nowa Dęba w I lidze minisiatkówki Podkarpacia. została wyłączona

Dwa zespoły KPS Nowa Dęba z awansem do I ligi wojewódzkiej minisiatkówki.

4 lutego 2023 r. odbyły się turnieje eliminacyjne Mistrzostw Województwa w minisiatkówce dziewcząt w trzech kategoriach wiekowych: U10 – „Dwójki”, U11 – „Trójki” oraz U12 – „Czwórki”. Z bardzo dobrej strony zaprezentowały się na nich zawodniczki Klubu Piłki Siatkowej. … Czytaj dalej

Więcej galerii | Możliwość komentowania Dwa zespoły KPS Nowa Dęba z awansem do I ligi wojewódzkiej minisiatkówki. została wyłączona

10. miejsce w Mistrzostwach Polski młodych zawodniczek Klubu Piłki Siatkowej.

Ta galeria zawiera 15 zdjęć.

W dniach 26-29 czerwca 2017 r. w Zabrzu odbył się finałowy turniej Mistrzostw Polski w minisiatkówce w kategoriach wiekowych U10, U11 i U12. Startowało w nim łącznie 96 najlepszych w Polsce drużyn dziewcząt oraz tyle samo zespołów chłopców. Ekipy w … Czytaj dalej

Więcej galerii | Możliwość komentowania 10. miejsce w Mistrzostwach Polski młodych zawodniczek Klubu Piłki Siatkowej. została wyłączona

16. miejsce w Polsce drużyny KPS

W dniach 7-10 lipca 2016 r. w Częstochowie odbyły się Finały Mistrzostw Polski w Mini Siatkówce. Poprzedzone one były eliminacjami wojewódzkimi, w których rywalizowano w 6 kategoriach: „Dwójki”, „Trójki” i „Czwórki” dziewcząt oraz te same kategorie chłopców. W rozgrywkach wojewódzkich … Czytaj dalej

Więcej galerii | Możliwość komentowania 16. miejsce w Polsce drużyny KPS została wyłączona