Wyniki z ostatnich lat


W ostatnich latach dziewczęta trenujące pod okiem naszych trenerów zdobyły wiele tytułów Mistrzyń Województwa Podkarpackiego w piłce siatkowej i siatkówce plażowej czy to w rozgrywkach klubowych (do 2007 roku w ramach Miejskiego Klubu Sportowego ”Stal” Nowa Dęba) bądź też w rozgrywkach szkolnych:

Rok 2003:
– Złoty medal i Mistrzostwo województwa podkarpackiego w minisiatkówce – klasa 5.
– 9 Miejsce w Finale Mistrzostw Polski w minisiatkówce „Zabrze 2003” – klasa 5. (Karina Kosmala, Magdalena Dul, Alicja Warchoł, Anna Urbaniak – trener Jacek Szpunar ) ,
– Srebrny medal w Mistrzostwach Województwa szkół ponadgimnazjalnych.


Rok 2004:
– Złoty medal i Mistrzostwo województwa podkarpackiego w minisiatkówce – kl.6 – Magdalena Dul, Karina Kosmala, Alicja Warchoł, Anna Urbaniak – trener Jacek Szpunar<,
– 5 miejsce w Finale Mistrzostw Polski w minisiatkówce „Zabrze 2004 ” – Magdalena Dul, Karina Kosmala, Alicja Warchoł, Anna Urbaniak, Renata Jakubowska – trener Jacek Szpunar
– Mistrzostwo Województwa podkarpackiego szkół podstawowych
4 miejsce w województwie – gimnazjada


Rok 2005:
– Złoty medal oraz Mistrzostwo (Magdalena Dul, Alicja Warchoł) i srebrny medal i Wicemistrzostwo województwa (Martyna Pełka, Magdalena Orzakiewicz) w siatkówce plażowej kadetek. Awans tych par do Półfinału Mistrzostw Polski kadetek – trener Jacek Szpunar
– 3 miejsce i brązowy medal w wojewódzkiej gimnazjadzie w piłce siatkowej
– 4 miejsce w województwie w kategorii szkół ponad gimnazjalnych


Rok 2006:
Złoty medal i tytuł Mistrzyń województwa podkarpackiego młodziczek w piłce siatkowej (Magdalena Dul, Aleksandra Szafran, Alicja Warchoł, Karina Kosmala, Klaudia Tomczyk, Anna Urbaniak, Adrianna Gaweł, Aleksandra Gierach- trener Jacek Szpunar)
– 2 miejsce w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski w kwietniu w Nowej Dębie i awans do Półfinału Mistrzostw Polski oraz 4 miejsce w Półfinale Mistrzostw Polski
– 2 miejsce i srebrny medal w Finale Wojewódzkim w piłce siatkowej szkół ponad gimnazjalnych ( turniej odbył się w Nowej Dębie w dniu 10 maja 2006r.)
– 7 miejsce w Mistrzostwach Polski szkół ponadgimnazjalnych w Pile.
Złoty medal i Mistrzostwo województwa podkarpackiego w Gimnazjadzie
– 10 miejsce w Polsce wywalczone w finałach w Radomiu
Mistrzostwo województwa w mini siatkówce Szkoły Podstawowej Nr 2 oraz 14 miejsce w Polsce w finałach rozgrywanych w Tomaszowie Mazowieckim.
W ROKU 2006 W FINAŁACH OGÓLNOPOLSKICH W PIŁCE SIATKOWEJ DRUŻYN SZKOLNYCH MIASTO NOWA DĘBA REPREZENTOWANE BYŁO W KAŻDEJ KATEGORII SZKÓŁ: 1. SZKOŁY PODSTAWOWE 2. GIMNAZJA 3. SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE – trenerzy Urszula Nowak i Jacek Szpunar


Rok 2007:
Mistrzostwo województwa w piłce siatkowej kadetek
– 2. miejsce w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski oraz 4 miejsce w Półfinale Mistrzostw Polski – Magdalena Dul, Aleksandra Szafran, Alicja Warchoł, Karina Kosmala, Klaudia Tomczyk, Anna Urbaniak, Adrianna Gaweł, Aleksandra Gierach, Karolina Mesek, Agnieszka Zierold, Alicja Byrka- trener Jacek Szpunar
– Awans do finału wojewódzkiego Gimnazjady reprezentacji Gimnazjum Nr 1,
– Powołanie 4 dziewcząt : Alicji Warchoł, Magdaleny Dul, Kariny Kosmali i Klaudii Tomczyk do reprezentacji województwa na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w województwie Opolskim w dniach 5-13 maja 2007 roku.
– Powołanie trenera Jacka Szpunara na trenera reprezentacji województwa na wyżej wymienioną olimpiadę.
– 2 miejsce zespołu klas 5. w finale wojewódzkim w mini siatkówce w kategorii trójek.
– 2 miejsce w III lidze seniorek. Zespół złożony tylko i wyłącznie z nowodębskich wychowanek prowadzony przez trenera Jacka Szpunara stał się małą sensacją w lidze. Pierwszy sezon po dziesięciu latach nieobecności na seniorskich parkietach przyniósł nieoczekiwany awans do półfinałów o wejście do grona zespołów II-go ligowych. W turnieju odbywającym się w Sandomierzu drużyna odpadła z dalszych rozgrywek przegrywając po 0:3 z Budowlanymi Łódź i Maratonem Krzeszowice ( obie te drużyny awansowały do II ligi ) oraz zwyciężając 3:2 gospodarza turnieju zespół UKS Piątka Sandomierz.
Zespół występował w składzie:
Martyna Pełka, Magdalena Orzakiewicz, Karina Kosmala, Anna Urbaniak, Magdalena Dul, Alicja Warchoł, Joanna Wójcik, Klaudia Tomczyk, Aleksandra Szafran, Aneta Gurdak, Karolina Młynarczyk, Anna Jeżyk, Agnieszka Obara i Justyna Kopeć.


Rok 2008:
Mistrzostwo województwa w mini siatkówce Szkoły Podstawowej Nr 2 – Aleksandra Kalicka Anna Hałka, Natalia Piędel, Anna Lasota, Anna Gunia, Joanna Wójtowicz, Monika Wilk, Klaudia Sudoł, Gabriela Ciba – trener Urszula Nowak
– 8 miejsce w Polsce w Mistrzostwach Polski Szkół Podstawowych (dziewczęta i trener wymieniony powyżej)

– Mistrzostwo województwa i awans do Finału „Kinder” Pucharu Polski (wrzesień 2008r. Zabrze) trener Urszula Nowak

– 19 miejsce w Polsce w finałach „Kinder” Pucharu Polski – trener Urszula Nowak


Rok 2009:
– 2 i 3 miejsce w województwie w rozgrywkach Kinder+Sport Puchar Polski, 3. miejsce w barażach makroregionalnych dziewczęta klasy 4. trener – Adam Szpunar
– 7 miejsce w województwie Kinder+Sport Puchar Polski dziewczęta klasy 5.
– 4 miejsce w województwie Kinder+Sport Puchar Polski dziewczęta klasy 6.
– 8 dziewcząt rocznik 1996 objętych zostało szkoleniem kadry województwa podkarpackiego młodziczek: Katarzyna Tomczyk, Kamila Panek, Ewa Bródka, Kamila Prokopiuk, Agnieszka Pastuła, Angelika Sitek, Anna Milanowska, Agnieszka Ozga.
– 2 zawodniczki z rocznika 1996 – uczestnictwo w ogólnopolskim Turnieju Nadziei Olimpijskich Milicz 2009. trener – Jacek Szpunar


Rok 2010:
– 2 miejsce w rozgrywkach Kinder+Sport Puchar Polski,
– 5 miejsce w barażach makroregionalnych Kinder+Sport Puchar Polski – dziewczęta klasy 5. rozegranych w Skarżysku Kamiennej.
– 3 miejsce w rozgrywkach województwa podkarpackiego młodziczek i awans do 1/8 Mistrzostw Polski, trener – Urszula Nowak
– 3 miejsce w 1/8 Mistrzostw Polski młodziczek w Bełchatowie
– 4 miejsce w finałach wojewódzkich Podkarpacia w rozgrywkach szkolnych reprezentacji Zespołu Szkół Nr 1rozgrywkach
– 4 miejsce w finałach wojewódzkich Podkarpacia w szkolnych reprezentacji Szkoły Podstawowej Nr 2
– 4 zawodniczki Klubu Piłki Siatkowej powołane zostały do kadry województwa podkarpackiego na Turniej Nadziei Olimpijskich w Spale: Katarzyna Tomczyk, Ewa Bródka, Angelika Sitek, Kamila Panek.


Rok 2011:
Mistrzostwo województwa podkarpackiego w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w minisiatkówce szkół podstawowych – awans do finału Mistrzostw Polski : skład zespołu: Eliza Bogucka, Magdalena Rębisz, Pamela Gul, Katarzyna Czerwiec, Adrianna Zięba, Arleta Gaweł, Wiktoria Ciździel, Angelika Sito, Justyna Rzeszut, Katarzyna Obara- trener – Adam Szpunar
– 11 Miejsce w Polsce wywalczone podczas turnieju finałowego w Głuchołazach ( dziewczęta oraz trener wymienione powyżej) 3-5 czerwca 2011r.

– 2. miejsce w Finale Wojewódzkim Kinder+Sport Puchar Polski w kategorii ”Czwórek” dziewcząt: Arleta Gaweł, Angelika Sito, Justyna Rzeszut, Katarzyna Obara oraz Adrianna Zięba,
– 5. miejsce w województwie w wyżej wymienionym finale w kategorii ”Dwójki”: Kamila Tomczyk, Kornelia Dudziak, Magdalena Milczanowska


Rok 2012:
– 5. miejsce w Finale Wojewódzkim Kinder+Sport Puchar Polski w kategorii ”Trójki”: Kamila Tomczyk, Kornelia Dudziak, Magdalena Milczanowska, Agata Sobieszek.
– 6. miejsce w podkarpackiej lidze kadetek.


Rok 2013:
– 2. miejsce w Finale Wojewódzkim Kinder+Sport Puchar Polski w kategorii ”Czwórki”: Kamila Tomczyk, Kornelia Dudziak, Magdalena Milczanowska, Agata Sobieszek, Daria Kamińska, Zuzanna Białek. trener – Jacek Szpunar
– 3. miejsce tego zespołu w turnieju barażowym o awans do finałów Mistrzostw Polski w Kielcach. (Na 8 startujących zespołów awansowały 2.)

– 3. miejsce w finale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w minisiatkówce dziewcząt szkół podstawowych. Zespół reprezentujący Szkołę Podstawową Nr 2 grał w składzie: Kamila Tomczyk, Kornelia Dudziak, Magdalena Milczanowska, Agata Sobieszek, Daria Kamińska, Zuzanna Białek, Karolina Karnat, Anna Flis, Jagoda Kopeć, Magdalena Buras, Natalia Strzelczyk.
Powołanie do kadry województwa podkarpackiego młodziczek rocznik 2000 następujących zawodniczek: Kamila Tomczyk, Magdalena Milczanowska, Daria Kamińska, Zuzanna Białek.


Rok 2014:
– 4. miejsce w finale wojewódzkim Licealiady.


Rok 2016:
– 7. miejsce w finale wojewódzkim w minisiatkówce w kategorii ”Trójki” – Gabriela Zalińska, Roksana Paszta, Wiktoria Kieraga, Julia Rozmus, Fabiana Pluta.
– 3. miejsce w finale wojewódzkim w minisiatkówce dziewcząt w kategorii ”Dwójki”.
– 16. Miejsce w Finale Mistrzostw Polski w Częstochowie. Emila Durlak, Natalia Trawińska, Wiktoria Gurdak – trener Jacek Szpunar


Rok 2017:
– 5 zawodniczek naszego klubu zostało powołanych na konsultacje kadry wojewódzkiej rocznika 2004: Roksana Paszta, Gabriela Zalińska, Wiktoria Kieraga, Julia Rozmus oraz Julia Durda.
– 5. miejsce w województwie w Eliminacjach Mistrzostw Polski w minisiatkówce w kategorii U12 rocznik 2004 – ”Czwórki”: Gabriela Zalińska, Roksana Paszta, Wiktoria Kieraga i Julia Rozmus – trener Jacek Szpunar
– Mistrzostwo Województwa i awans do Finału Mistrzostw Polski w minisiatkówce w kategorii U11 rocznik 2005 – ”Trójki” : Emilia Durlak, Natalia Trawińska, Klaudia Noga– trener Jacek Szpunar
– Mistrzostwo Województwa i awans do Finału Mistrzostw Polski w minisiatkówce w kategorii U10 rocznik 2006 – ”Dwójki” : Nikola Guściora, Martyna Janowska – trener Adam Szpunar
– 10 miejsce w Finałach Mistrzostw Polski Zabrze 2017 w minisiatkówce w kategorii U11 rocznik 2005 – ”Trójki”: Emilia Durlak, Natalia Trawińska, Klaudia Noga, Wiktoria Gurdak– trener Jacek Szpunar
– 23 Miejsce w Finałach Mistrzostw Polski Zabrze 2017 w minisiatkówce w kategorii U10 rocznik 2006 – ”Dwójki”: Nikola Guściora, Martyna Janowska, Emilia Skura – trener Adam Szpunar


Rok 2018:
– Mistrzostwo Województwa Podkarpackiego Szkół Podstawowych oraz
13. Miejsce w Finale Mistrzostw Polski Szkół Podstawowych
reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 2 w składzie: Emilia Durlak, Natalia Trawińska, Klaudia Noga, Wiktoria Gurdak, Oliwia Karp, Weronika Buras, Oliwia Tomczyk, Martyna Janowska, Nikola Guściora, Martyna Zielińska – trener Jacek Szpunar
– 3 miejsce w Finale Wojewódzkim w minisiatkówce w kategorii U11 rocznik 2006 – ”Trójki” : Nikola Guściora, Martyna Janowska, Wiktoria Halat – trener Adam Szpunar
– 3 miejsce w Finale Wojewódzkim w minisiatkówce w kategorii U10 rocznik 2007 i mł. – ”Dwójki” : Anna Przybyło, Nel Lis– trener Urszula Nowak
– 5. miejsce w województwie w Eliminacjach Mistrzostw Polski w minisiatkówce w kategorii U12 rocznik 2005 – ”Czwórki”: Natalia Trawińska, Wiktoria Gurdak, Oliwia Karp, Klaudia Noga, Julia Burlikowska ( z zespołem trenowała również Emilia Durlak jednak z przyczyn zdrowotnych nie wystąpiła w turnieju) – trener Jacek Szpunar