Maraton siatkarski w Skarżysku Kamiennej

2 grudnia 2017 r. drużyny KPS Nowa Dęba uczestniczyły w Międzywojewódzkim Turnieju Siatkówki i Minisiatkówki w Skarżysku Kamiennej.
W turnieju tym brały udział 24 zespoły z trzech województw: mazowieckiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego. Reprezentujące nasze województwo zespoły naszego klubu znakomicie wywiązały się ze swojego zadania zajmując w każdej z trzech kategorii wiekowych miejsca na podium. Drużyna młodziczek zajęła 3 miejsce, pierwsza drużyna U-11 stanęła na drugim miejscu podium natomiast zespół U-12 okazał się bezkonkurencyjny zajmując pierwsze miejsce w zawodach. Najlepszą zawodniczką turnieju U-12 została wybrana Emilia Durlak.

Drużyny startowały w tych zawodach dzięki środkom finansowym pochodzącym z budżetu Gminy Nowa Dęba wspierającym rozwój sportu na terenie naszego miasta.
 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.