Siatkarskie Mikołajki 2017

9 grudnia 2017 r. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Nowej Dębie odbyły się „Siatkarskie Mikołajki” będące gminnymi eliminacjami do rozpoczynających się eliminacji Mistrzostw Polski w Minisiatkówce dziewcząt w kategoriach U-10 , U-11 i U-12.
W tych trzech kategoriach wiekowych wystartowało prawie 50 zawodniczek z terenu Gminy Nowa Dęba a sich tarsze koleżanki mogły zapoznać się z pracą sędziego minisiatkówki sędziując poszczególne mecze. W kategorii najmłodszej (U-10) pierwsze miejsce zajął zespół „Niepokonane” – Julia Szpala, Zuzanna Rachwał, drugie miejsce wywalczył zespół „Lamorożce” – Aleksandra Wolwowicz, Oliwia Mazurek, trzecei miejsce przypadło drużynie „Zwycięskie” – M.Jadach, K. Wit. Pozostałe miejsca:
4. „M+E”
5. „Dwójka Sportowa”
6. „Wariatki”
7. „Świry”
8. „PMM”
9. „Truskaweczki”

W kategorii U-11 – wystartowało 12 zawodniczek, które reprezentowały 4 zespoły. Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce w turnieju zajął zespół „Świry” występujący w składzie: Nikola Guściora, Emilia Skura i Anna Trela. Drugie miejsce wywalczyły „Wariatki” czyli zespół w składzie: Martyna Janowska, Wiktoria Mazur, Wiktoria Halat. Trzecie miejsce zajęły: Aleksandra Kowalska, Aleksandra Jastrzębska i Oliwia Durda stanowiące drużynę „Psycholi”. Czwarte miejsce przypadło zespołowi „Niepokonane” w składzie, którego występowały: Luiza Kieler, Amelia Kolano, Natalia Turbak, Emilia Jaskot.

Kategoria U-12 reprezentowana była przez 14 zawodniczek stanowiących 6 zespołów. Turniej rozgrywany parami zakończył się następującą klasyfikacją:
1. miejsce – „Bąbelki” – Klaudia Noga, Wiktoria Gurdak
2. miejsce – „Kakao” – Ilona Sito, Karolina Buczek, Oliwia Tomczyk
3. miejsce – „Bekony” – Natalia Majdańska, Martyna Baran
4. „Kociaki” – Jagoda Płaza, Oliwia Połeć
5. „Jednorożce” – Patrycja Zollner, Patrycja Zych, Martyna Szczur
6. „Glukoza” – Julia Jadach, Oliwia Karp

Klub Piłki Siatkowej – turniej finansowany z budżetu Gminy Nowa Dęba.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.