Ogólnopolski turniej w Skarżysku Kamiennej

8 grudnia 2018 r. w Skarżysku Kamiennej odbyły się Ogólnopolskie Turnieje Minisiatkówki i Piłki Siatkowej. W imprezach tych wystartowały trzy zespoły Klubu Piłki Siatkowej. Dwa z nich rozgrywały swoje mecze w kategorii U12 „Czwórki”. Oprócz naszych zespołów wystartowały również drużyny z Akademii Siatkówki Radomki Radom, STS Sandecja Nowy Sącz, KKS Kozienice, SMS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, FUN Sport Kielce, UKS Viktoria Solec, MUKS Piątka Sandomierz, MKS Gala Skarżysko Kamienna. Po całodziennej rywalizacji drużyna KPS I Nowa Dęba dotarła do finału imprezy w którym uległa gospodyniom MKS Gala Skarżysko Kamienna. Tym samym zespół KPS w składzie: Martyna Janowska, Nikola Guściora, Wiktoria Halat i Aleksandra Kowalska zajął drugie miejsce w turnieju.

W tym samym dniu na parkietach większej siatkówki rozgrywały swój turniej dziewczęta reprezentujące KPS Nowa Dęba w kategorii młodziczek. Zespół, który z przyczyn zdrowotnych nie mógł występować w najsilniejszym składzie i tak godnie zaprezentował się na halach Skarżyska. W tak zacnym ( wymienionym w kategorii U12) gronie przeciwniczek zajął w klasyfikacji końcowej 6. miejsce. Drużyna grała w składzie: Gabriela Zalińska, Roksana Paszta, Fabiana Pluta, Wiktoria Kieraga, Emilia Bogdan, Weronika Buras, Natalia Trawińska, Julia Burlikowska, Julia Rozmus.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Mecze. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.