Eliminacje Kinder Sport 2019

23 marca 2019 r. w hali przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Nowej Dębie rozegrane zostały trzy rejonowe turnieje eliminacyjne mini-piłki siatkowej Kinder+Sport województwa podkarpackiego grupy północnej. W całodziennych zmaganiach startowało ponad 100 zawodniczek z sześciu klubów północnej części Podkarpacia. Turnieje rozgrywane były w kategoriach U-10, U-11 i U-12. Pierwsza z tych kategorii rozgrywa swoje mecze w zespołach dwuoosbowych, druga to zespoły trzyosobowe a trzecia to drużyny składające się z czterech zawodniczek. Każdy z zespołów może mieć również od jednej do dwóch zawodniczek rezerwowych.

Kategoria U-10 reprezentowana była przez 12 zespołów z czterech klubów. W wyniku rywalizacji w tej kategorii pierwsze trzy miejsca zajęły dziewczęta z Nowej Dęby:
12. KPS Nowa Dęba 6

W kategorii U-11 startowało 7 zespołów reprezentujących kluby z Mielca, Debicy i Nowej Dęby. Wyniki tej kategorii wiekowej przedstawiają się następująco:

7. KPS NOWA DĘBA   3

W turnieju w kategorii U-12-„Czwórki” wzięło udział 12 zespołów reprezentujących kluby: UKS SMS „Szóstka” Mielec, VEGA MOSIR Stalowa Wola, MUKS Leżajsk, KS WISŁOKA Dębica i gospodarzy KPS Nowa Dęba. Po pełnych emocji i walki meczach na zakończenie turnieju kolejność przedstawiała się następująco.