Trzy razy „5” – Finały Mistrzostw Województwa w minisiatkówce.

W dniach 23-24 czerwca 2020 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Sportowych w Rzeszowie odbyły się trzy turnieje finałowe Mistrzostw Województwa Podkarpackiego w minisiatkówce dziewcząt. Turnieje rozgrywane były w trzech kategoriach wiekowych: U10, U11 i U12. W każdej z tych kategorii rozegrane zostały najpierw eliminacje rejonowe, z których najlepsze zespoły awansowały do turnieju finałowego. W każdej z tych kategorii w eliminacjach w trzech grupach terytorialnych uczestniczyło ponad 40 zespołów. Do finałów wojeódzkich awansowało po 16 drużyn. W kategoriach U10 i U12 Klubu Piłki Siatkowej reprezentowały po 2 zespoły natomiast w kategorii U11 – jeden. W wyniku całodziennych zmagań drużyny nasze w każdej z trzech kategorii wiekowych zajęły zgodnie 5 miejsca w województwie. Jak na warunki, w których odbywały się przygotowania ( boiska Orlik – brak dostępu do hal) miejsca te należy uznać za sukces mając na uwadze, iż drużyny przeciwniczek, które wyprzedziły nasze dziewczęta miały dostęp do hal sportowych.
Zepoły nasze przygotowywane były przez kadrę szkoleniową: Joanna Bunio, Urszula Nowak, Adam Szpunar.

Klub Piłki Siatkowej startuje w zawodach sportowych oraz prowadzi szkolenie treningowe dzięki środkom przeznaczonym na ten cel przez Gminę Nowa Dęba.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Mecze. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.