Dwa weekendy dryżyny U12 KPS Nowa Dęba

Drużyny Klubu Piłki siatkowej dzięki wsparciu Gminy Nowa Dęba uczestniczą w rozgrywkach piłki siatkowej oraz minisiatkówki na szczeblu rejonu, województwa oraz ogólnopolskim.

W ostatnich dwóch tygodniach dziewczęta z rocznika 2011 zadebiutowały w rozgrywkach siatkówki sześcioosobowej uczestnicząc w turnieju w Dębicy. Ku zaskoczeniu wszystkich zaliczyły debiut najlepszy z możliwych wygrywając w swojej kategorii 4 mecze nie tracąc nawet seta. Najlepszą zawodniczką zespołu na tym turnieju została Sandra Flis. Tydzień później w ogólnopolskim turnieju VOLLEY CUP  OPATÓW  w Opatowie nie było już tak różowo, ale porażki z drużynami rok i dwa lata starszymi z Opatowa, Ostrowca, Sandomierza, oraz Kielc nie są niczym strasznym tym bardziej w kontekście nabywania cennego boiskowego doświadczenia. Za największe postępy w swojej pracy MVP zespołu została wybrana Kornelia Burlikowska.

Trzecim turniejem z udziałem naszych zawodniczek był Międzynarodowy Turniej Minisiatkówki „Czwórek” o Puchar Małgorzaty Glinki w Przemyślu. Do walki o największe trofea stanęło 13 drużyn wśród których znalazł się zespół z Ukrainy. Dziewczęta nasze jak przystało na zespół zaprawiony w bojach w swoim roczniku spisał się znakomicie. Do meczu finałowego przeszedł przez eliminacje oraz mecz półfinałowy bez straty seta pokonując między innymi drużyny z Przemyśla, Łańcuta, Rzeszowa, Dukli. Na meczu finałowym niestety dobra passa się zakończyła i drużyna nasza musiała uznać wyższość zespołu z Zaleszan.

Dziewczęta pracują pod okiem trenera Jacka Szpunara a zespół stanowią: Sandra Flis, Zuzanna Kotwa, Emilia Rębisz, Kornelia Burlikowska, Jagoda Zielińska, Magdalena Urbaniak, Lena Kosiorowska, Lena Słowik, Eliza Pasek, Emilia Hałka, Oksana Flis oraz Zofia Surowiec

W naszych działaniach wspierają nas oprócz Gminy Nowa Dęba spółka Dezamet SA oraz Nadleśnictwo Nowa Dęba

Ten wpis został opublikowany w kategorii Mecze, Wiadomości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.