Mikołajkowy Weekend Minisiatkówki

Miniony weekend upłynął dla najmłodszych zawodniczek Klubu Piłki Siatkowej bardzo intensywnie. Zarówno w sobotę 08.12 jak i w niedzielę 09.12 uczestniczyły one w turniejach mikołajkowych trójek organizowanych kolejno w Ostrowcu Świętokrzyskim(sobota) i Annopolu (niedziela).

Na turnieju w Ostrowcu Świętokrzyskim , w którym uczestniczyło aż 18 drużyn,  po całodniowej walce drużyny naszych dziewcząt zajęły kolejno:  8,9,10,oraz 13 miejsce. Dwa najwyższe miejsca na podium zajęły drużyny z Kielc , natomiast trzecie miejsce wywalczyła drużyna z Chobrzan.

Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki o Puchar Burmistrza Annopola rozegrany został w niedzielę. Turniej cieszył się ogromnym zainteresowaniem oraz uczestnictwem zaproszonych klubów, które zjechały z różnych miejscowości. Udział w turnieju wzięły kluby z: Annopola, Nowej Dęby, Radomia, Lublina, Leżajska, Kraśnika, Chobrzan, Świdnika oraz Opola. Łącznie wystartowało 20 drużyn trójek które po meczach w czterech grupach walczyły o miejsca w finałach. Poziom turnieju był bardzo wysoki. Po całym dniu zaciętej walki, miejsca w finale rozłożyły się następująco:

1. Annopol

2.Chobrzany

3.Radom

4.KPS Nowa Dęba

5.KPS Nowa Dęba

Nasze dziewczęta rozegrały bardzo dobre spotkania na wysokim poziomie pod okiem trenerów: Pani Urszuli Nowak oraz Joanny Bunio .

Wszystkim uczestniczkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz możliwości uczestnictwa w podobnych imprezach.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Mecze. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.