KPS Nowa Dęba w półfinale mistrzostw Podkarpacia w kategorii młodziczek

W niedzielę 25 lutego 2024 r. pierwszy zespół KPS Nowa Dęba zakończył fazę zasadniczą rozgrywek podkarpackiej ligi młodziczek. We wstępnej fazie zmagań z 26 zespołów wyłoniono 12, które rozegrały fazę zasadniczą. Po 4 turniejach tej fazy ukształtowała się końcowa tabela, a w niej na 5 miejscu z awansem do turnieju półfinałowego rozgrywek wojewódzkich uplasował się zespół KPS Nowa Dęba. Jest to duży sukces, którego przed startem sezonu nikt się nie spodziewał, gdyż trzon zespołu stanowią dziewczęta o rok młodsze od koleżanek z większości zespołów.

Drużynę młodziczek tworzą: Julia Tereszkiewicz, Maria Tereszkiewicz, Izabela Durlak, Maja Żak, Oliwia Serafin, Ewa Wiącek, Agnieszka Piekarz, Maja Rozmus, trener: Adam Szpunar.

Przed nami dwa turnieje półfinałowe mistrzostw województwa. Oba odbędą się 9 marca: pierwszy w Krośnie, drugi natomiast w Dukli.  Właśnie w tym drugim zagrają swoje mecze zawodniczki naszego klubu a przeciwniczkami ich będą UKS MOSiR Dukla oraz Karpaty MOSiR Krosno II. W Krośnie, w drugim z półfinałów rozegrają swoje mecze drużyny: Karpaty MOSiR Krosno I, CES VEGA MOSiR Stalowa Wola oraz MKS V LO Developres Rzeszów. Wszelkie rozstrzygnięcia związane z tym które kluby reprezentować będą Podkarpacie w rozgrywkach szczebla centralnego ( 4 drużyny ) zapadną w dniach 9-10 marca.

Klub Piłki Siatkowej organizuje dla dziewcząt z Nowej Dęby zajęcia treningowe oraz uczestnictwo w meczach i turniejach dzięki środkom finansowym przeznaczonym na ten cel z budżetu Gminy Nowa Dęba.

Wspierają nas również firmy DEZAMET SA oraz NADLEŚNICTWO Nowa Dęba

Ten wpis został opublikowany w kategorii Mecze, Wiadomości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.