Bardzo dobre występy najmłodszych zawodniczek KPS Nowa Dęba

23 kwietnia 2022 r. w Kielnarowej k/Rzeszowa został rozegrany pierwszy półfinał wojewódzkich eliminacji mistrzostw Polski w mininsiatkówce dziewcząt. W toku eliminacji rejonowych do zawodów tych awansowały dwa zespoły KPS Nowa Dęba w kategorii U-10 rozgrywające swoje mecze w drużynach dwuosobowych. Dziewczęta nasze stanęły na wysokości zadania i po zaciętych bojach z drużynami reprezentującymi najlepsze kluby Podkarpacia zespoły nasze uplasowały się na trzecim i dziesiątym miejscu. 7 maja rozegrana zostanie druga faza półfinałów , z których do turnieju finałowego awansuje 12 najlepiej punktujących drużyn w obu półfinałach. Obie nasze drużyny grając z tak niesamowitym zaangażowaniem powinny poradzić sobie z tym wyzwaniem i znaleźć się w najlepszej dwunastce województwa. Drużyny nasze występowały w składzie:

KPS Nowa Dęba II (3. miejsce w turnieju) – Jagoda Zielińska, Zuzanna Kotwa oraz Magdalena Urbaniak.

KPS Nowa Dęba I  (10. miejsce w turnieju) – Sandra Flis, Emilia Rębisz oraz Lena Kosiorowska.

Podopieczne trenera Jacka Szpunara biorą udział w rozgrywkach dzięki środkom finansowym przeznaczonym na ten cel z budżetu Gminy Nowa Dęba.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Mecze, Wiadomości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.